Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajamról hajmosás után egy nappal már folyik a zsír és korpás is egy kicsit. Ráadásul elég sok kijön fésüléskor illetve mosáskor.Azt mondják napi 100 szál normális, annyi nincsen szerintem de nem tartom normálisnak mégsem ezt a hullást.A fejemen hátul a fejtetőn nagyon ritka a haj. Kiskoromban nem ilyen volt, kamaszkorom óta ilyen, csak most meg 21 vagyok már de a hajam terén mégsem javult a helyzet. Egyébként a bőröm is tele van apró kis mitesszerekkel amik néha megnőnek begyulladnak.Kozmetikusom szerint korpás szeborrea. Amikor egyszer hajvizsgálaton voltam Oltre termékcsaládot vetettek meg velem de csak addig volt jó amíg használtam, nem múlt el ahogy ígérték és szerintem ez így méregdrága. Minden sampon rossz volt rá amit kipróbáltam.Talán a Medohair használt még.Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?Tudtok valamit ajánlani ilyesmi problémára?Az hogyha samponba keverek almaecetet vagy teafaolajat vagy szódabikarbónát az használna? Vagy kifejezetten erre való sampon kéne vagy nagyobb gond van?
2015. okt. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
En korpasodas ellen teafaolajat hasznalok, a zsiros hajat pedig hintoporral vagy szarazsamponnal tudod eltuntetni
2015. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is korpás a haja és neki az egyetlen dolog amitől megszűnt az a teafaolajos sampon. Swiss o par márka. A zsírosodással kapcsolatban csak annyit tudok ajánlani hogy NE mosd minden nap. Tudom, hogy ettől még zsírosabb először, de utána hozzászokik a fejbőröd és nem fog annyira zsírosodni. A mindennapos mosás nagyon kikészíti a fejbőrt, főleg a tied ami amúgy is érzékeny.
2016. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!