Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert ilyen a haja? Lehet a...

Miert ilyen a haja? Lehet a sampon miatt?

Figyelt kérdés
A hugomnak(10 eves lany) feher hosszukas korpa feleseg van a hajaba,de csak a fejetetejen ,eddig nem volt ilyen.(nem serke) Mi lehet ez? Hiaba mossuk meg neki nem tunik el.Lehet hogy a sampon miatt van,lehet hogy nem birja a fejbore?

2015. nov. 16. 18:08
 1/3 anonim válasza:

Korpa elég makacs mindig visszajön. Próbáljátok ki az ecetet én kevertem hozzá citromlét ne legyen büdös annyira.

Aztán vizet öntsetek rá, aztán mehet a fejre ma már kevésbé vakartam, de lehet a szél vitte ki majd meglátjuk. :)


Nem árt ha egy bőrgyógyász megnézi, vagy aki ért hozzá, mert itt nem orvosuk vagyunk legtöbben...

2015. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod.
2015. nov. 18. 18:25
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit. Én is csak a neten olvastam utána... google
2015. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!