Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Moshatok szappannal arcot?

Moshatok szappannal arcot?

Figyelt kérdés

Van itthon Nivea szappanunk, ami még nincsen megbontva. Gondoltam, hogy ki próbálnám, hátha jobb lesz mint az arctisztitóim, amiket eddig használtam. Utána olvastam, sokaknak nem vált be, sokaknak viszont igen. A bőröm eléggé zsíros, és annyira nem pattanásos, de nagyon ritka hogy egy se legyen az arcomon. Általában egy-kettő mindig van.

Megy a zöld mancs:)

16/L



2015. nov. 23. 19:17
 1/6 Amy987 válasza:
Én is szappannal szoktam arcot mosni, mert zsíros a bőröm és úgy érzem,hogy az valamicskét segít rajtam.
2015. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem szappant használni, hónapokig be is vált, de utána a szappan miatt egyre zsírosabb lett. Próbáld ki, és majd meglátod! Bár én a helyedben olyan szappant használnék, amit babák fürdetésére szoktak, az sokkal kímélőbb.:)
2015. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél olyan szappant, ami arcra való, nem mitesszerképző.
2015. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szappan szárít, ami a zsíros bőrt még zsírosabbá teszi több használat után, plusz eltömíti a pórusokat, plusz a sok káros anyag ami még benne van sem tesz jót...

Vegyél rendes arctisztítót. Ajánlom a Balea Med Ultra sensitive-et. Mindensz*rmentes ezért jó.

2015. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A tömbszappan eltömíti a pórusokat, nem túl jók, én nem használnám, de ha nincs más otthon, pár napig éppen elmegy, míg nem veszel valami rendes lemosót.
2015. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ichtiolos vagy fekete szappannal moss inkább pofit.
2015. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!