Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Este megmoshatom az arcom...

Este megmoshatom az arcom szappannal ha ma voltam kozmetikusnál arckezelésen?

Figyelt kérdés
Nem járok gyakran eddig csak egyszer voltam egy kiskezelésen ballagásom előtt, de az már régen volt. Most egy nagykezlésen voltam de megint eléggé piros lett az arcom. Rakott rá gyulladáscsökkentőt és azt mondta ez maradjon rajta. Este azért megmoshatom? Jövőhét csütörtökre már el fog múlni a pirosság, mert akkor megyek egy ballagásra? És milyen alapozót ajánlanátok az arcomra, ha nagyon fehér a bőröm néha zsíros néha száraz? Azt mondta a kozmetikus 2-3 havonta kell ilyen kezelésre menni, de így is otthagytam 5000ret, és jelenleg nincs keresetem se. Nem tudom h járnak mások rendszeresen arckezelésre, pl. az iskolások.
2015. ápr. 23. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, este arcot kell mosni, de ne szappannal, hanem arclemosóval. A szappan nem jó az arcbőrnek mert nagyon szárít, tönkreteszi a bőrt.

Alapozóból Bourjois 123-t ajánlom, tökéletes a kombinált bőrre, pattanásokra, foltokra, stb és van belőle szép világos árnyalat.

Kozmetikus helyett pedig vegyél BHA savas krémet, mert az kíméletesen tünteti el a pattanásokat, mitesszereket, tisztítja a bőrt, és ugyan drága kencék ezek, de a kozmetikusnál még mindig olcsóbb és jobb is.

2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

évszakváltásonként érdemes elmenni kozmetikushoz, ha nem túl durva a bőröd, akár bha hámlasztás mellett is. amíg iskolába jártam, anyuék adtak rá pénzt.

este moshatsz arcot, persze, de én is az arclemosót ajánlom inkább.

2015. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!