Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet naponta szoláriumba menni?

Lehet naponta szoláriumba menni?

Figyelt kérdés
Lehet naponta szoláriumba menni, vagy hagyjak egy nap szünetet?
2010. márc. 21. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Lehet,csak nem érdemes!! Heti 1-2 elég,ha már mindenképpen idő előtt akarsz öregedni!!
2010. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! Kifejezetten azt ajánlják, hogy 2 napnak el kell telnie! Régebben szoliztam és a csaj sem ajánlotta, mert kell, hogy a bőr regenerálódjon, és ehhez kell min. egy nap pihenő.
2010. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Lehet ha nem akarsz 80 évig élni O_O

Úgyanis tuti bőrrákot kapsz ha ennyiszer szolizol!

2010. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

lehet, ha bőrrákban akarsz meghalni...

amúgy meg nemkéne. egyáltalán, mi oylan jó a szoliban? nekem baromira nem jön be az ilyen narancssárgára szoláriumozott bőr...

2010. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire hülye vagy akkor járj naponta kétszer is. Nekik is meg kell élni valamiből.

1-2 éven belül annyi ráncod lesz hogy öregebbnek nézel majd ki nagyanyádnál. Akkor majd naponta ráncfelvarrásra járhatsz. Fő hogy legyen hova kidobni a pénzt...

Néger szeretnél lenni egyébként vagy mi a frász?

2010. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, de 1-2 éven belül úgy fogsz kinézni, mint egy aszaltszilva (színed is és a felület is)
2010. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezektől meg lehetne kímélni, nem vagyok hülye, hogy ezt ne tudnám magamtól is...........
2010. márc. 22. 07:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp sokat akarsz járni,akkor inkább másnaponta. De persze attól is függ,milyen típusú bőröd van és mennyi időre,milyen erősségű szoláriumba mész.
2010. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
ha tudod magadtól is, minek kérdezted meg?
2010. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmesen válaszolóknak.


Azért kérdeztem meg mert rövid idő alatt szeretnék szint elérni, de mivel vannak olyan szoláriumok ami bio vagy mi hátha vmi hozzáértő válaszol, hogy igen, abban lehet naponta.....

2010. márc. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!