Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a szerek mennyire gagyik,...

Ezek a szerek mennyire gagyik, Varga Gyógynövényes sampon, Essence Ultime Dimaond Color balzsam, és Isana hajolajat, vajon mennyire hatásosak, ezeket vásárolatam?

Figyelt kérdés

Próbáltam olcsóbban kijönni, most vágattam le hajamat,sokat kellett vágni,mert iszonmyatosan töredezett volt. Rossz volr ránézni,kifüslni is egy katasztrófa volt.

(Biztos közrejátszott,hogy kb másféléve kiszőkítettem a hajamat,majd visszafestettem otthon házilag barnára,aztán mivel túl sötét színű lett,egy árnyalattal világosabbra festettem fodrász által...Meg is viselte)

Azt ajánlotta a fodrászom,hogy hetente legalább egyszer tegyek rá olajat. És ezt az Isana-át választottam,mert 800Ft volt.

Az esence diamond nem tudom pontosan leírni balzsam pedig azért tetszett meg,mert régebben hhasználtam és nagyon finom illata volt,és látványosan selmyesebb lett a hajam tőle.

A samponból pedig a gyógynövényes hajtápláló regenláüt varga márka nevűt választottam.

Ez így összességében 3000 Ft volt. Vajon megérte ennyit költeni? :S Valaki aki esetleg kipróbálta valamelyiket?

Holnap kipróbálom őket nyilván, csak kíváncsi vagyok ki használta rajtam kívül még?



2015. dec. 3. 17:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Persze nem egyből festettem vissza barnára,csak félévvig voltam szőke. Most pedig hosszú hajról álmodozok,le akarom növeszteini, hiányzik az én igazi természetes hajszínem:(


Ha ezek elfogynak, valaki tanácsolhatna ,hogy mivel tudnám elérni a szép,hosszú egészséges hajat,megfizethető áron.

2015. dec. 3. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy olcsó kis 800 ft-os olajtól ne várj csodákat.
2015. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezek ultragagyik már bocs.

És le lehet pontozni,de aki SAJÁT MAGÁTÓL ilyen szinten sajnálja a pénzt,arra van 1 szó,de nem írom le,mert kimoderálnak.

2015. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Az Isana nagyon jó.

Én most akarom kipróbálni a szódabikarbónás hajmosást.

2015. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ti mit használtok?
2015. dec. 3. 22:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Sok féle ballzsamot próbáltam,de csak ettől volt selymes a hajam, legalábbisy így rémlik. Majd holnap kiderül
2015. dec. 3. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Látszik hogy primitívségedben szöveget értelmezni sem tudsz.

Én a fillérb.szó ócsójánosokat nézem le,akik meg saját maguktól is sajnálják a pénzt. Na amit te csinálsz az az igazi sz.rrágás.

2015. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom magamtól , direkt ezért vettem ilyen készítményeket ,hogy ápoljam a hajamat.

Attól,hogy valami 10-20ezer Ft-ba kerül nem feltétlenül jobb. Nagyon sokan azért vesznek olyat,mert azt hiszik ha már ilyen drága,akkor már jó.

Ha nem ápolnám a hajamat,nem törődnék a külsőmmel,akkor egyetértenék veled. De így nagyon rosszul esik.

2015. dec. 4. 14:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy sajnálnám magamtól a pénzt. Erre telik egyenlőre. Egyetem mellett dolgozok, de akkor se tudnék 100ezreket kidobni kozmetikumokra. Nekem nem a szüleim raknak mindent seg.gem alá.
2015. dec. 4. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a 800 ft-os olaj után rögtön a 10ezres jön?
2015. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!