Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben vinnétek...

Milyen sorrendben vinnétek fel arcotokra az alábbi termékeket?

Figyelt kérdés

Van egy 100%-s hyaluronsavas szérumom (heti 3x)

Van egy 1%-s retinolos szérum (heti 2x)

Van egy hidratáló krémek (30%-s hyarulon),

Van egy 100% argánolaj (gazdag e vitaminban)

Van egy c vitamin szérumom.


Tudom hogy sok.

Persze arclemosás után.


Köszönöm



2015. dec. 4. 10:13
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

A szérumokat váltanám naponta-párnaponta, illetve attól függően, hogy mire van a bőrödnek szüksége, nyugodtan lehet őket keverni. Az 1% retinol elég erős, sokak bőre nem szereti, illetve érzékeny rá ekkora koncentrációban, én még ekkora koncentrációban nem próbáltam, szóval ezt vagy csak hetente 1-2-szer használnám, vagy pedig hígítanám a hidratálóval. Ha a tiéd bírja, akkor 2-3 naponta szerintem lehet használni.

Szérumra nyilván mehet a hidratáló, és ha esetleg száraznak érzem az arcom, akkor a hidratálóba kevernék pár csepp argánolajat. De pl bármelyik szérumot bele lehet keverni a hidratálóba, meg egymással is lehet őket keverni, nyilván ki kell tapasztalni, melyikre hogy reagál a bőröd, és az alapján használni azt, ami éppen kell.

2015. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kb úgy, ahogy az előttem szóló. Én perpill hialuronsavat, jojobaolajat, c-vitaminos szérumot és zöld tea olajat váltogatok, nekem az jött be, hogy reggel, arclemosás után megnézem, éppen mit kívánna a bőröm és azt viszem fel. Ha kicsit zsírosabb, akkor zöld tea vagy c-vitamin, ha szárazabb, akkor jojobaolaj és hialuronsav. Illetve olyat is szoktam, hogy a hidratálómba cseppentek az olajból és úgy viszem fel, főleg télen a nagyon hideg időben, mert akkor eléggé kiszárad a bőröm.
2015. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Ezek szerint a c vitamin szérum sz inkább szárít?
2015. dec. 4. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, engem nem szárít, inkább segít mérsékelni a faggyútermelődést.
2015. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
2015. dec. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!