Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves lány vagyok, nemrég...

17 éves lány vagyok, nemrég kezdtem el edzeni és a lényeg hogy azóta a seggemen (bocsi) kezdtek megjelenni a bőrömön vastagabb lila erek ez lehet a guggolástól? Vagy miért jött ki és miért pont ott?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
erek? nem striák?
2015. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ment rád némi súly az edzéstől, és attól alakultak ki striák. Ha valaki edz, és növekszik tőle, akkor nem ritka, hogy striák alakulnak ki a testén. Nekem is striás a combom az edzéstől, de a vádlimon is van egy kevés.
2015. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak vékony a bőröd és ezért ez sem zárható, a megerőltetéstől pedig kieresedett a feneked.
2015. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Edzéstől ez nagyon gyakori mindenkinél.


Amivel megelőzheted, hogy hidratált állapotban mész edzeni, tehát sok vizet iszol előtte.


Ezek mellett még sokat segít a bőr rendszeres külső hidratálása, testápoló+ hideg zuhany.


A már meglévő "lila ereket", első körben kakaóvajas testápolóval kezeld, az nagyon sokaknak segít teljesen elmulasztani.



Ja és semmiképpen ne ess kétségbe, mert ez annak a jele, hogy látványosan izmosodik a segged :D

2015. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2015. dec. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!