Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lesz gyönyörű raszta...

Hogyan lesz gyönyörű raszta hajam?

Figyelt kérdés

Csináltam pár tincset magamnak, melyekre tettem kiegészítőket is, valamint folyamatosan rasztásítom, de még sem lesz olyan "vad" rasztám, mint amilyet szeretnék.

Lehet, hogy nem kemények a tincseim eléggé.

Valaki tud segíteni? (nem tudom, hogy értitek-e, mire gondolok)



2015. dec. 16. 17:56
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ha nincs olyan hajad, ami természetesen rasztásodik (vagyis ha nem vagy fekete), akkor a műraszta hajad mindig is undorító lesz.
2015. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, relatív, hogy kinek mi a gyönyörű, de én látom benne az egyediséget, szépséget..
2015. dec. 16. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó a szőke raszta.


Valószínűleg kell neki pár év hogy megvastagodjon, hacsak nem volt előtte derékig érő hajad.

2015. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem az egyediség miatt undorító, hanem mert rasszista viselet.
2015. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt én nem vagyok raszta, csak a hajam raszta, másrészt pedig (pl. Bob Marley is az elfogadásért, egyenlőségért küzdött, míg élt...)

Miből gondolod, hogy rasszista viselet?

2015. dec. 18. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Jézusom milyen tudatlanDE okoskodó emberek járnak ide.. Horgolástól szépen egybe fog maradni, ne most sűrűn. Mosásnál olyan sampont használj amiben nincs balzsam öhmm jaa olvashatod néhány honlapon a wax használatát.. Vigyázz vele, ragadni fog a hjad és össze fog szedni minden szöszt, ráadásul korpásodni is fog ha rákerül a fejbőrödre.. És a tisekből kiszedni a korpát bem biztos hogy egyszerű lesz
2016. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél.:)
2016. jan. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!