Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik ennyire a hajam?!...

Mitől hullik ennyire a hajam?! Létezik hogy a téli idő miatt?

Figyelt kérdés

Amióta beköszöntött ez a hideg, borzalmas módon hullik a hajam. Fiú vagyok, elég hosszú már, körülbelül 20-22 cm itt felül a hajam. Eddig nem volt példa arra hogy hullott volna, de november-december óta folyamatosan hullik mikor mosom. Látom hogy tele a kezem a hajszálakkal. De nagyon sok. Létezik hogy az idő? Vagy esetleg a rossz fogam lehet a baj?

Van 2 lyukas fogam, de már van időpontom a fogorvoshoz. Melyik lehet a baj? Vashiányos úgytudom nem vagyok.

Esetleg kopaszodom? Mi lehet?


Köszönöm az értelmes válaszokat.


17/F


2015. dec. 18. 00:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kezdj el vitaminokat szedni és váltás sampont de az is lehet hogy olyan sampon anyagra vagy allergiás ami mindegyikbe benne van higított szóda bikabónácal lehet hajat mosni mindig megszárítod rendesen? De ha nem múlik el menj el dokihoz lehet hogy kajára vagy allergiás
2015. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2015. dec. 27. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!