Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
14-éves koromra begöndörödött a hajam de nagyon durván. Szinte minden nap mosok hajat de semmi változás ugfyan ojan göndör. Engem nagyon idegesít és szerintem a napi kétszeri vasalás (már amikor) nem tesz jót a hajamnak. Hogy tudnám véglegesen kiegyenesíttetni??

2015. dec. 18. 19:21
 1/2 anonim válasza:

Szia, szerintem, nem éri meg

kiegyenesíteni, mert nem lesz egészséges. Nekem is göndör hajam van és már nem vasalgatom. Ha odafigyelsz rá, akkor hidd el meglesz az eredménye. Egy héten max 2x most meg, és ha van, akkor hajpakolást rakj rá. Eleinte én se szerettem, de megszoktam, és hidd el, hogy nem bántam meg, ráadásul sokat dob a megjelenéseden. :) De ha nagyon ki akarod egyenesíteni, akkor is maximum 3-6 ónapra tudod,egy keratinos és egyenesítő kezeléssel.(aminek az ára attól függ mennyi hajad van, vagyis kb 15000-40000Ft is lehet)

Remélem tudtam segíteni. :)

14/L

2015. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Az 1 válaszolóhoz pártolok. Szeritem is hagyd göndören... Nekem is göndör hajam van... fél éve kezdem szeretni a hajam elötte én is vasaltam.. de amiota nem vasalom azóta nagyon jó az állapota. Szerintem sookal jobb a göndör, mivel ha kimész az utcára akkor mindnekinek ugyan olyan szög egyenes haja van és ez már túl sok.... oké, hogy minden harmadik lánynak nem egyenes, de itt már minden 10.-ről van szó... milyen hosszú a hajad? mert tudok akkor likeket küldeni neked, hogyan ápols és hogyan hord

14/L

2015. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!