Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfelelő ápolással lehet...

Megfelelő ápolással lehet újra szép a hajam?

Figyelt kérdés
Ma daueroltattam és nagyon nem olyan lett mint vártam, olyan vagyok mint egy felizgatott pudli kutya!:S Valamit nagyon elronthatott a fodrász mert néhol göndör maradt a hajam máshol meg mintha raszta lenne. Azt mondta a hónapokkal ezelőtti szőkítés miatt nagyon száraz a hajam. Ha naponta ápolom nézhet ki újra normálisan a hajam?
2010. márc. 23. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! először is azt, hogy naponta ápolod, felejtsd el!!

ha mindent rákensz, nem hagyod pihenni, lélegezni, csak rosszabb lesz a helyzet!! törődni kell vele, de nem kell túlzásba vinni! szerintem ha a hajtípusodnak megfelelő ápoló sampont és balzsamot használsz, hetente egyszer hajpakolást, hajmosás után pedig hajvégápolót, szépen rendbe fog jönni. a dauert nem tudom hogyan lehet megszüntetni, de idővel az is jobban enged szerintem, meg le is nő. egy elrontott hajat sokáig tart rendbe hozni, ne ess kétségbe, de foglalkozni kell vele és rendbe jön.

a szárazságon sokat segít a hajpakolás, a hajvégápoló!!

próbáld meg hajmosás után szabad levegőn megszáradni a hajad, ha teheted kerüld a hajszárítót!

az is nagyon jót tesz, ha 1-2 órára bekened a hajad olívaolajjal.

remélem segítettem :)

2010. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!