Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett a hajam és...

Nagyon töredezett a hajam és száll . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lecseréltem a samponom balzsam helyett minden hajmosásnál hajpakolást teszek a hajamra. Ritkán szoktam megszáritani és nagyon ritkán vasalom . Kiengedve azonban nagyon ritkán hordom és mindig ugyanott fogom össze és ott meg is van törve . Ha levágatnám válligéröre most majdnem a derekamig ér akkor szebb lenne? Valaki tanácsot tud adni hogy mit tegyek vele hogy ne ilyen száraz legyen.Régen mindig hosszu szép erös hajam volt sose volt töredezett vagy száraz .levágatni azért nem akarom mert 2 hónap mulva keringözök éd direkt ezért növesztem ilyen hosszura hogy valami szép frizurát tudjon a fodrász csinálni belöle . Február után leszeretném vágatni fokozatosra , vagy jobban tenném ha már most megcsináltatnám?

Lehet kicsit hosszu lett de érthetö voltam remélem



#haj #hajvágás #száraz erötlen haj
2015. dec. 23. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, ha levágatod a töredezett részt, abból a hosszúságból még nagyon szép frizurák készíthetőek.

Ha levágattad, hordd szabadon is a hajad, amikor még olyan állapotban van, hogy ne fáradjanak el a hajhagymák, amikor pedig becopfozod, mindig máshova helyezd a copfot, váltogasd, hogy egyszer fel, egyszer le, egyszer középre, és ne legyen szoros a hajgumi. :)

2015. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan túl sűrűn hordod felkötve.
2015. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen mindennap fel van fogva és nagyon ritkán engedem ki vagy be van fonva parkettába
2015. dec. 23. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor szerintem egyértelmű hogy mi a megoldás. Hordd kiengedve.
2015. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat a toredezest nem tudod visszacsinalni, szoval szerintem vagasd le meg most. Kepeken csunyabban nezel majd ki hosszu toredezett hajjal, mint rovid egeszseges hajjal.
2015. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz hajkrémet (shea vaj vagy ilyesmi)? A kiengedés nem segít a töredezettség és szárazság ellen egyáltalán. Ha be van fonva, az pont jó.

Mondjuk én a végéből mindenképpen vágatnék valamennyit.

Nekem ami nagyon bevált: Elseve extraordinary oil balzsam.


A hozzászólások alapján nem mindenkinek válik be, de egy próbát megér:

[link]

2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!