Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nem zsírosodik a haj?

Klasszikusnarancs kérdése:

Mitől nem zsírosodik a haj?

Figyelt kérdés

Nagyon kenyes hajam van , syoss sampont es balzsamot hasznalok, balzsamot csak a hajam vegere rakok ,hogy ne zsirosodjon a tovenel annyira.

De igyis olyan hogy megmosom este es masnap delutan 5-6korul ismet elkezd zsirosodni urana reggelre meg mar kezelhetetlen ...

Tudok valami hazi pakolast amitol nem zsirosodik annyira a hajam?:)



2016. jan. 3. 16:41
 1/8 A Kérdés... válasza:
Heti 2-3 moss hajat és vegyél zsírosodás elleni sampont! Egy hét múlva helyre jön ha betartod.
2016. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heti 3-4x mosok hajat de sajnos semmi hatas ! Egyenlore szeretnem elhasznalni a samponom ami meg szinte tele van , hazi pakolas otleted esetleg ?:)
2016. jan. 3. 16:46
 3/8 A Kérdés... válasza:
Heti csak 2xmoss hajat
2016. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keverd a sampont szódabikarbónával.
2016. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Syoss féle ócska vacakokat sose használj a hajadra. Inkább dobd a kukába minthogy elhasználd. Aztán vegyél természetes összetételű sampont, balzsamot. És persze étkezz egészségesen mert attól is zsírosodhat. Pakolások nem igazán segítenek a túlzott zsírosodás ellen.
2016. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=ES2Ym-_Y1vk ennek hatására kezdtem el én is használni a sentiree-t. Azóta teljesen rendben van a hajam hetente max kétszer mosom de legtöbbször elég egyszer. Régen naponta jobb esetben kétnaponta mostam. A zsíros hajra való samponok semmit nem értek csak jobban szárították a fejbőröm, használtam szárazsampont is az gyors segítségnek jó volt. Ez nem egy olcsó cucc, ha többet veszek egyszerre ( a barátnőmmel közösen szoktam rendelni) akkor kedvezőbb az ára de még így is kicsit húzós viszont kevesebb sampont kell használnom és rengeteg időm marad másra a hajmosások helyet. A visszanyert önbizalmam meg csak hab a tortán.
2016. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is évek óta küzdök zsíros hajjal és semmi nem használt. Ugyanez, mint nálad, megmosom, szép friss és már másnap délután vállalhatatlan. Derékig érő hajam van, minden 2. nap mosom. Külső szerek nem fognak használni, mert belül van a probléma. Sport, egészséges táplálkozás és endokrinológus. Emelkedett androgén szintnél ilyen a haj, nekem is ez van, mint kiderült. emellett IR-es, PCOS-es vagyok. Szóval ezeknek érdemes utána járni.

2016. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, egeszsegesen taplalkozom amennyire csak lehet , es mindig sportolok :)

Majd kiprobalok valami szaraz,novenyi sampont :)

2016. jan. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!