Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti levágatnátok olyanra...

Lányok ti levágatnátok olyanra a hajatokat amilyen Natalie Dormeré?

Figyelt kérdés
Szóval mint férfi nagyon tetszik Natalie Dormer frizurája, és érdekelne hogy ti lányok bevállalnátok e egy ilyen hajat vagy félnétek a negatív kritikáktól? Jobb linket sajna nem találtam az oldal tetején lévő kép szerintem nagyon jó erről a hajról [link]
2016. jan. 3. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól állna az arcomhoz, akkor simán, de sajna nekem az ilyen nem áll jól :(
2016. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) várom a továbbiakat :)
2016. jan. 3. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, igen, mert nem érdekel, mit mondanak mások. De nem tetszik. :)
2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy, ha nem lenne ennyire felnyírva. Csak a fül mögött felnyírva és úgy hogy a felnyírt rész kék, na azt simán! (amúgy is kék-fekete csíkos a hajam)

A kritikáktól nem félek, mert nem érdekel mások véleménye. Jelenleg is csak a szűkebb látókörű emberek bámulnak meg vagy szólnak be, rájuk meg pláne nem vagyok kíváncsi.

25/L

2016. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hozzám ez nem illene, nem is tetszik (neki mondjuk kifejezetten jól áll), így biztos nem

nem is az esetleges kritikák miatt, de ez nem az én stílusom

2016. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem 5 évig volt ilyen a hajam. Imádtam. aztán Skrillex divatba hozta és úgy döntöttem lenövesztem mert: 1 hirtelen nagyon sokan csináltattak ilyen hajat, 2 mivel én is olyan szemüveget hordtam mint Skrillex (és bár szeretem az embert meg amit csinál) a sorozatos "nézd ott meg szkrileksz felesége" és hasonló kommenteket elég hamar meguntam:DDDDD


de pont ma jutott eszembe, hogy vissza kellene vágatni....

2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem borzalmasan állna, meg amúgy is növesztem. A vicc az hogy két 35 körüli anyukát is ismerek aki levágatta ilyesmire a közelmúltban. De szerintem nekik sem állt jól.
2016. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem vágatnám ilyenre. Nem szeretem az aszimetrikus frizurákat.
2016. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túlságosin is fel van nyírva
2016. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!