Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen hajpakolás vált be?

Kinek milyen hajpakolás vált be?

Figyelt kérdés
száraz,töredezett hajra

2016. jan. 11. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Fructis Oil Repair (tégelyes, tubusos)

Fructis GoodBye Damage (tubusos)

Gliss Kur Ultimate Repair (tubusos)

Gliss Kur Hyaluron Filler (tubusos)

John Frieda Frizz Ease (tégelyes)


Ez ugyan nem pakolás, de ami tényleg segített, az az Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben (nem kiöblítendő), illetve az Elseve Selymes Olaj.

2016. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hajpakolást nem nagyon szoktam használni, nem szeretek annyit várni

én hajvégápolót használok és ez pont jó erre a célra

Elseve Selymes Olaj vált be nekem legjobban

nagyon jó, hajmosás után mikor már nagyjából száraz a hajam, rákenem válltól lefele és ennyi, mást nem kell vele csinálni

minimum 2 éve használom heti 2-szer és nekem tényleg azt nyújtja, amit ígér

a hajam puha, könnyen kifésülhető és nem töredezett (és az illata is nagyon kellemes)

2016. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szilikonos vacakok helyett válts biosamponra, és használj természetes olajakat, jojoba, kókusz, argán... és persze igyál minden nap elég vizet, étkezz egészségesen, esetleg szedj multivitamint.
2016. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

énis biosampont/balzsamot használok. ezenfelül jojba olajat hajvégápolónak és hajmosás előtti olajnak.

ezenfelül hajvitamint szedek (kúraszerűen)

és nem festem/vasalom/göndörítem.

sose volt még ilyen szép és puha.:))

de amikor még rendes balzsamokat használtam, akkor az 1literes verziós tejproteines kék bödönös hajpakolás volt a kedvencem. +alfaparf hajolaj.

de ezek 1-2 nap után elmúltak, utána ugyanúgy száraz volt a hajam. most a természetesebb vonalon vagyok. hajmosás után 3-4 nappal is ugyanolyan puha a hajam és szép, nem szárad ki, ha nem kenem be mindig se.

2016. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!