Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki ismeri a dermofil pasztát?...

Ki ismeri a dermofil pasztát? Tényleg nagyon jó az erősen pattanásos bőrre? Hogyan és hányszor kell használni hogy rendbe jöjjön az arcom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem rég kellett használnom. Három napig használtam napi kétszer 40 percre majd csak napi egyszer az egész arcra. egy hét után pedig csak a pattikra. Kb két hét alatt teljesen rendbe jött. Én vettem még hozzá aknesolt igy napközbe azt kentem rá. Szép lett a bőrőm és a kettő együtt csak kétezer forint. Megéri kipróbálnod
2010. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
A dermofil pasztában szalicilsav van,ezért erősen szárít,jó rá,de nem ilyen gyakran.A végén vízhiányos lesz a bőröd.Mellesleg a kozmetikus körében már kiment a "divatból".Ezer más jó termék létezik,nem véletlenül váltottak sokan.
2010. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!