Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » :) A fejbőrmaszírozás vagy a...

:) A fejbőrmaszírozás vagy a ricinus olaj hatásosabb a hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés

Probálok minnél egezségesebben étkezni. Szedek: Aspasiat, B vitamint és Omega 3 at, Baby samponnal mosok hajat, oliva olajat es Avonos hajvégápolot használok a hajvégekre. Nem vasalom a hajam és nem is száritom, viszont 6 hetente festem a tövénél. 2 és fél honapja kezdtem el a ricinus olaj pakolast heti 2 alkalommal, és 4 napja a fejbőrmaszírozást is csinálom.

Szivesen meghallgatnám más véleményt, vagy tanácsát is :)



#hajnövesztés #ricinusolaj #Fejbőrmaszírozás
2016. jan. 15. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem masszíroztam soha a fejbőröm, mert utálom, még azt is amikor én nyúlok hozzá, ha más csinálja, akkor már kiver a víz.

Attól függetlenül szépen megnőtt, ricinus olajat használtam először, nem volt nagy szám, aztán váltottam kókuszzsírra. Rápakolom a fejemre, meleg törülközőbe tekerem és úgy hagyom fél-egy órát, majd kimosom.

Én dr immunt és bánfi samponokat használok, hol ezt, hol azt.

2016. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Fejbőrmasszírozás jót tesz, ha jól csinálod, ahogy kell. Nem összevissza/durván, stb.

A ricinus jó masszírozáshoz. Magában nem nagyon ér semmit.

Avon hajvégápoló meg inkább csak árt, nem hasznos dolog. Az Avon termékek káros vegyi anyagokat tartalmaznak meg szilikont. Egyik sem jó a hajnak.

2016. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!