Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legnagyobb...

Milyen volt a legnagyobb hajvágásod? Milyen hosszú volt és milyen lett?

Figyelt kérdés
Megbántad? Kort, nemet írj légyszi!

2015. ápr. 30. 07:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Majdnem a derekamig ért és felnyírattam,azóta egy kicsit hosszabbra hagyom,de megmaradtam a rövidnél.Nem bántam meg.A férjemnek is jobban tetszik.38/N
2015. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

vállig érő volt, és fel lett nyírva mindkét oldalt, tarajba. nem bántam meg, azóta is ilyet hordok (5 éve), csak már rövidebb a tarajom is :)

20L

2015. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vàll alatt ért ... Oldalt felnyírt ,Rihannàs hajat csinàltattam .Imàdom ! Nem bàntam meg !
2015. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fenekemig ert a hajam, most a vallamig. Nem bantam meg, nagyon toredezett volt 16/L
2015. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fenékig ért és vállig érőre vágattam. Sokkal jobban áll a rövid, így nem bántam meg. Csak sokkal több vele a gond is... így inkább hagyom megnőni, akkor nem kell vele semmit csinálni, magától is jól áll.

29L

2015. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érőből lett álli érő 15 évesen. Nem bántam meg, évekig úgy hordtam, de nem tenném meg újra, már a nőies hajra vágyom, nem a vagány tinilányosra :)


-azóta újból derékig érő, bár inkább már csípőig-

21/L

2015. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általános iskola negyedik osztályában vágattam a hátközépig érő, göndör-hullámos hajamat meglehetősen fiúsra, rövidre. Borzalmasan állt, ennek ellenére újra és újra vágattam belőle. 8-os koromra megnőtt valamennyire, de a középiskolában megint csak rövid hajat viseltem, bár akkor már legalább vasaltam, nem a borzalmas, göndör-rövid szénaboglya volt a fejemen.

Mindig megbántam, de mégis mindig levágattam. Hülye vagyok?

Most már egy éve növesztem, egész szép, hosszú és egészséges. Tavaly egyenes lett a frufrum, azt nagyon megbántam, de szerencsére már lenőtt.

2015. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22L
2015. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Derékig érő volt, állig érő lett. Nekem nem jött be a rövid, most már megint hosszú.

27L

2015. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13 évesen lapockáig érő volt és nyakközépig érő lett. Nagyon megbántam.

Most lapocka aljáig ér és szép,egészséges növesztem! :)

Neked kérdező?

L20

2015. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!