Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajamat 3 éve...

Sötétszőke hajamat 3 éve rendszeresen festem sötêtbarnával. Elkezdtem aszkorbinsavval "leszivatni", mit tegyek, hogy az eredetit visszakapjam?

Figyelt kérdés
Most már ott tartok, h 1cm lenövés, 3cm vörös, és barnás a hajam néhol vörös árnyalattal. A fodrászom azt mondta, h havonta fessem világosabb árnyalattal, mint amilyen az eredeti hajam, így visszakapom vmennyire, de nem azonnal, mert vöröses lesz a hajam. Nyárig mindenképpen vissza szeretném kapni az eredeti hajszínem. Tényleg beválik az, hogy ha havonta festem világosabbal, akkor visszakapom? Azt is mondta a fodrász, h ha leszivatja, akkor vörös leszek, és havonta ugyanugy kell festegetnie világossal. Mit tegyek? :( 18/L
2016. jan. 23. 18:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Valaki? :(
2016. jan. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!