Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik világos szőke festéket...

Melyik világos szőke festéket ajánlanátok, ami az egész sötétbarna hajamat is befogja?

Figyelt kérdés

most lett rézvörös hajam szőkítve

aztán befestve hamvaszőkére

jó lett, sikerült

pár napra festettem ujra, a lenövést, de nem lett oylan világos szőke inkább arany-sárgás

melyik festék az ami befogja világos szőkére a sötét hajam?


2010. márc. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy maradsz ennél és legközelebb már azt is befogja így lesz mindig egy kis picit foltosabb töved.

Vagy fodrászkellékboltban kiválasztasz egy világos hamvasszőke festéket+ hozzá a egy 12%-os oxit. Ez leszívja!Elsőre! Csak mivel drasztikus, ne hagyd sokáig (látod, ha már leszívta) és csak a tövére festesd!!! Jó ha segít ebben pl egy barátnőd és ő csinálja!

26.L

2010. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a lenövést oylannal festettem amit mondtál...

hamvas szőke kallos plusz 12%os oxi és csak alenövést festettem:S hát sárga lett:(

2010. márc. 31. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
a lenövést szőkítőporral kell, és utána festeni. másképp sárga lesz
2010. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 év és kopasz is
2010. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy keversz a festékedbe fél tubus (bármilyen márkájú) ezüst mixtont. Ez nálam bevált. De tényleg csak fél tubussal, mert egy egésztől szürke lesz a hajad.
2010. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!