Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A neogranormonon kívül milyen...

A neogranormonon kívül milyen jó hámosító gyulladáscsökkentő seb elmulasztót ismertek ami a lábat széppé teszi?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a sípcsontomon van néhány pirosas barnás pötty(réegn epiláltam és megmaradt néhány pötty.)

a többi helyen nincs gond borotválom nem szokott begyulladni máshol.DE szeretném eltünteni ezt a néhány pöttyöt ,mivel kenegessem? a radírozás jót tesz neki vagy jobban felsérti?használtam már neogranormont de egyszerűen semmi változás ,lehet azért mert nem kenegetem állandóan?gondoltam még aloe verára vagy körömvirágra,mindegyiket használtam de még mindig ott vannak.

mit javasoltok?


2010. márc. 29. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek nem jöttek be, akkor gyógyszertárban vegyél Contractubex krémet. Szokták használni műtéti hegek halványítására, kb 1200ft lehet.
2010. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!