Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik levágatták...

Lányok, akik levágatták hosszú hajukat rövidre. Sokat gondolkodtál rajta, vagy hirtelen ötlet volt?

Figyelt kérdés
Körülötted levő embereket felkésztetted, vagy meglepetés volt? Mennyire volt nagy változás?

2016. febr. 8. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyire hosszú haj?
2016. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk vállig érőtől gondolnám hosszú hajnak. A rövid meg max fülig érő.
2016. febr. 8. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem hát középig érő volt, amikot levágattam fülig érőre. Elég sokat gondolkodtam rajta, de nem mertem levágatni. Aztán egyszer hirtelen felindulásból kértem időpontot a fodrászhoz.

Nem készítettem fel senkit, párom tudta csak , h megyek fodrászhoz.

Elég nagy volt a változás, de mindenkinek tetszett.

2016. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senkivok01 ***** válasza:
Nekem nyáron volt vagy derékig érő, de levágattam kb a fülem aláig...mosmár a vállam alá ér egy picivel...de még mindig ugy gondolom h hirtelen ötlet volt
2016. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hátam aljáig érő hajamból vágattam.először hát közepéig érőt. aztán 1 hónapra rá vállig érőre vágattam.

nem bántam meg, mert nagyon el volt töredezve szivatás miatt. de drasztikus változás volt, az biztos.:)

most megint hátközépig érő hajam van. tervezem,hogy visszanövesztem majd megint vállig érő lesz,ha megunom a hosszút.

2016. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő volt és szalagavató után vágattam vállig érőre. Igazából mindig is tetszett a rövid haj, csak féltem, hogyan állna, kinek mennyire tetszene stb., aztán eljutottam egy pontra( tipikus "teszek én mindenkire, ha nem tetszik, akkor ez van" hozzáálláshoz) szóval levágattam. Vagyis féltem attól, hogy meggondolnám magam az időpontig, ezért a legjobb barátnőm beszélt a fodrásszal és csak előtte nap szólt, mikor kell mennem, így egyedül ő tudott róla.:D

Bár néha megkapom, hogy "de a szép, hosszú hajad!", egyáltalán nem bántam meg, most sokkal szebb a vége, puhább is, fényesebb is, és nem idegesít úgy, mint a hosszú.

2016. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fenékig érőből vágattam 20-25 centisre, nem kürtöltem szét, páran tudtak róla. Régóta érett már az elhatározás, mert nagyon csúnya, égett, töredezett volt szinte az egész, és egyébként is elegem volt abból a rengeteg, mindig útban lévő hajból.
2016. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sokat terveztem, először a hátközépig erőt vágattam le vállig, majd egy év múlva fiúsan rövidre. Az anyukám és a legjobb barátnőm tudta őket előre. 2-3 ember mondta, hogy túl fiús, de összességében mindenkinek tetszett. Eleve nagyon rövidet szerettem volna, csak visszatartott, hogy mi van, ha leleszbiznek (van valóságalapja, szóval ilyen önkifejezési és,-elfogadási dolog is volt), nem áll jól, stb. A pár centis volt hatalmas váltás, de jócskán megérte, jobban is áll, mint a hosszú és jobban érzem magam vele.:)
2016. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a hát középig érő hajamat vágattam vállig érőre, majd fülig érőre és fokozatosan rövidebbre. Eleve rövid hajat akartam mindenképp, de egyből nem mertem levágatni. Most fiúsan rövid hajam van (Kb. 8-10cm-es), ami sokkal jobban tetszik mint a hosszú. Most "sajnos" növesztenem kell, mert jövőre lesz az esküvőm és hosszabb hajból könnyebben lehet jó frizurát csinálni. Esküvő után viszont tervezem, hogy pár centis tüsire vágatom.
2016. márc. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!