Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a fenekemen és combomon lévő csíkokat? Vékony vagyok, de emiatt úgy néz ki, mintha kövér lettem volna, csak lefogytam, pedig mindig vékony voltam. De nem vagyok feszes, mert nem sportolok.

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Striának hívják és sehogy sem lehet eltüntetni.
2016. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy stria... sport sok víz nem segít?
2016. febr. 16. 16:52
 3/4 A kérdező kommentje:
ja de asszem stria...
2016. febr. 16. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor alakultak ki, amikor hirtelen nőttem ilyen 13-14 évesen. Én is vékony vagyok, mindig is az voltam de eleinte én sem voltam feszes. Elkezdtem sportolni, azóta tudom tartani a súlyomat (régebben mindig fogytam ha valami stressz ért)és mintha a csíkok is halványultak volna, bár lehet, hogy az csak az eltelt évek miatt van. Mindenesetre a sport és az egészséges táplálkozás nem fog ártani.
2016. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!