Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valeria Lukyanovának (élő...

Valeria Lukyanovának (élő barbie) a plasztikai műtétektől van olyan vékony darázs dereka és feszes lapos hasa?

Figyelt kérdés
Gondolom igen, túl szabályos ahhoz, hogy igazi legyen. Ezek szerint plasztikai műtétektől mindent meg lehet oldani? [link]

2014. nov. 16. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kivette 1-2 bordáját.
2014. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagyis kivetette :D
2014. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húúú, ez meglehetősen durván hangzik. Edzéssel hogyan lehetne elérni ugyanezt az eredményt?
2014. nov. 16. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egész csaj mű, úgy ahogy van.

Hasra lehet tornázni, azt csináld :) derékra nem tudom arra nem szoktam. :)

2014. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Derékra semmit. Ilyen dereka csak úgy lehet ha hiányoznak minimum az alsó bordái. Amúgy a műtétek előtti képeken sokkal szebb volt szerintem.
2014. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem plasztikai műtét, hanem acélbetétes fűző. Azzal lehet ilyenre formázni a derekat, ha kitartóan hordod sokáig és atomerősen befűzöd.

Pár száz éve még rendszeresen hordták a nők ezt a brutális ruhadarabot, és torzították el vele a testüket. Természetesen ez nem egészséges, a belső szerveket meglehetősen átrendezi, ( [link] ) nem lehet rendesen lélegezni benne (rendszeres volt akkoriban, hogy a hölgyek állandóan elájultak), epebetegségeket okozhat, a deformált lengőborda átszúrhatja a májat (ami persze gyors halálhoz vezet), és így tovább.


További érdekes képek:

[link]


Szerintem senki ne csinálja utána.


(Egyébként már egészen rövid távon is frenetikus a hatása: én egyszer próbáltam fel egy ennél sokkal gyengédebb acélbetétes fűzőt, és miután befűztem, a zsigereimet úgy összepréselte, hogy a bélrendszerem elkezdett mindent kiadni magából - igen emlékezetes egy órát töltöttem a mosdóban. Nem volt kellemes. :) )

2014. dec. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tök beteg dolog :O
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én hordok fűzőt, semmi panaszom nincs rá, nem szúrta még át egy bordám se a májamat, nem volt hasmarsom mikor felvettem. És kényelmetlenül sem éreztem magam benne, pedig 15 centit vesz le a derekamból... :)
2015. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!