Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nőlt egy pattnás az...

Segítség! Nőlt egy pattnás az arcomra, amit nagyon sokat piszkáltam és óriási lett. Elmentem bőrgyógyászhoz és adott rá párakötést és beutalót a sebészetre, hogy megnyissák. Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Először is bocsi, hogy ide írom de itt remélem hamarabb kapok választ rá. Hamarosan indulok a sebészetre, mire számítsak? Felvágják, vagy csak megbökik egy tűvel? Irtózok az ilyenektől. Köszi előre is.

2016. febr. 19. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért vágnák fel? Csak kibökik sterilen. Mondjuk szerintem ezt egy bőrgyógyász is megkéne tudni csinálni nem értem mire fel a sebészet.
2016. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Hát csak ez egy olyan pattanás ami szinte a bőröm alatt van és tele van gennyel. Kinyomni szinte lehetetlen.
2016. febr. 19. 10:24
 3/11 anonim válasza:
Ha sebészetre küldtek, akkor valószínűleg nem csak kibökik, hanem sanszos, hogy beleraknak valamit ami egy darabig nyitva is tartja.
2016. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez csodálatos... :/ Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 19. 10:31
 5/11 anonim válasza:
Szerintem szikével picit megnyitják, hogy könnyebben jöjjön ki. De ilyenkor kapsz előtte érzéstelenítő injekciót, szóval kb. csak annyit fogsz érezni, hogy az orvos nyomást fejt ki az arcodra, nem vészes. És gondolj arra közben, hogy micsoda megönnyebbülés lesz, ha túl leszel ezen az egészen. :)
2016. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel gennyes.Ezért vágják,és tisztítják.Hogy ne fertőződjön tovább.
2016. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szikével meg fogják nyitni, ha úgy nem távozik belőle a trutyi, egy pici kanál szerű eszközzel fogják kiszedni belőle. Kapsz rá egy kötést, és mehetsz is haza. Az egészből nem fogsz érezni semmit, nem kell izgulni :)
2016. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne parázz, ha jól kifertőtlenítik hamarabb gyógyul mint ha nem nyúlnál hozzá.
2016. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. A másik probléma az, hogy nem hat rám az érzéstelenítő... Ezért is félek, kiskoromban annyit kaptam mint két felnőtt és ugyanúgy éreztem midnent...:/
2016. febr. 19. 10:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitartást.
2016. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!