Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bikinivonalnál és a végbélny...

A bikinivonalnál és a végbélnyílás környékén hogy érdemes szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Epilátorral szoktam, de eléggé fáj. Illetve igazán akkor fáj, ha becsípi a bőrt, és ott ez elég gyakran előfordul. Gondolom, mivel nem tudom rendesen kifeszíteni. Sokszor inkább már hagyom a fenébe, de jobban szeretem, ha ott sincs szőr. Egyébként a hónaljamon, lábamon nincs gondom az epilálással.
2016. febr. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

epilátorral??? uhh, nem csodálom, hogy fájt, én sosem mernék azzal ott nekiállni....


Én a bikinivonalamat borotválom, a végbélnyílás környékét már nem merem, mert ott nem látom rendesen, nem szeretném megvágni magam, ezért ott pedig szőrtelenítő krémet használok. Arra figyelj, hogy bikinivonalra, arcra, vagy csak szimplán érzékeny bőrre valót használj csak, ezek nem fogják irritálni a bőrödet.

2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a borotvát nem szeretem. Akkor már inkább szőrtelenítő krém az intim részeken, de az meg nem túl gazdaságos, és csak 2-3 napig tart a hatása :S
2016. febr. 26. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem csípné be ott a bőrt az epilátor, akkor csak kicsit fáj, csak szinte mindig becsípi.
2016. febr. 26. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Bikinivonalnál én is epilálok, végbélnyílásnál borotvát használok, de krémet is próbáltam már. Amúgy a krém és a borotva hatása kb ugyanannyi ideig tart. Más megoldást sajnos nem tudok.:(
2016. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
a fenekedet is tudod epilálni, csak meg kell hozzá találni a megfelelő pózt :D (Y) tükör, lábak fel és hajrá :'D
2016. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!