Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a bőrtípusom pontosan?...

Milyen a bőrtípusom pontosan? Már 3 tesztet is megcsináltam!?

Figyelt kérdés
Vegyes es kombinált bőr jött ki, de én úgy gondolom a korpás seborrheas is pedig az nem volt benne. A t vonal zsiros vannak miteszereim, szerencsere mar ritkan csak egy két pattanasom. De a homlokomnal a hajtovemnel hámlik ès az arcom is hamlik egy ket helyen de nem nagyon olyan mintha száraz lenne de ugyan akkor zsiros is. Zsiros kremmel kentem de nem szivta be. Most milyen pontosan? Köszi
2016. febr. 28. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban kombinált
2016. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
manna.hu
2016. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a mannásat megcsináltam, ott is kombinált jött ki.. engem csak ez a hámlás zavar
2016. febr. 28. 16:21
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Bőrtípus meghatározáskor nem csak azt kell tudni, száraz-vagy zsíros. Fontos,hogy tudd, érzékeny-e, hajlamos-e pattanásokra (nem csak zsíros bőr lehet hajlamos pattanásokra) vagy hogy hajlamos-e pigmentációra, vannak-e ráncaid, stb.

Elsőre kombináltnak tűnik, de ha nagyon hámlik és főleg inkább száraz területek vannak, akkor inkább száraznak mondanám, de a hámló területek, ha pirosak, és viszketnek, lehetnek ekcéma jelei is. Szóval ezt egy-két rövidke teszt alapján nem nagyon lehet megmondani, mert nem csak annyiból áll a bőrtípusod, hogy száraz vagy zsíros. Ha tudsz angolul, esetleg olvasd el ezt: [link]


Ha nem megy az angol, akkor ezt: [link]

2016. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 29. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!