Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy álmom a rövid haj de nem...

Nagy álmom a rövid haj de nem merem levágatni. Ötletek/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretném hogy valaki levágja a hajam nagyon rövidre. Olyanra amit már géppel vágnak de középen azért hosszabb legyen. Attól félek hogy nem állna jól és kínszenvedés lenne visszanöveszteni. Nem is biztos hogy szeretnék rövid hajú lány lenni csak magát a hajvágást nagyon szeretném. Aki állt már ilyen nagy hajvágás előtt hogy bátorította magát ? Volt aki megbánta ? Esetleg az jó ötlet lehet ha fokozatosan jutok el a nagyon rövidig ? Hogy eloszor csak mondjuk vállig aztán picit rövidebb ..stb ? Ja és ha tudtok csajos de nagyon rövid frizukat küldjetek lényszi :) Előre is köszi :)

2016. febr. 28. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Visszanő, ez a lehető legkisebb döntés életedben. Húgom kopasz is volt, 1 hét után senkit sem érdekel...
2016. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Ha nagyon szeretnéd vágj bele! Már senkit sem érdekel annyira, hogy milyen az ember haja, aki meg ez miatt elitélne azzal nem kell foglalkozni. Nekem egyszer kellett levágni rövidre mivel pár kedves tréfás lány úgy gondolta poén rágó(ka)t ragasztani a hajamba... Nekem nem állt jól, de elég sok embernek jól áll :) sőt lehet jobban fog állni mint a hosszú, és sokkal egészségesebb is lesz
2016. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
szerintem egy nő hosszu hajjal nő :) persze a rövid is sokmindenkinek nagyon csinos, de még az is jobban néz ki hosszuval. En nem mernem soha levágatni. De ezt te tudod, te érzed. És ez csak az én véleményem :)
2016. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Akinek a nőiessége a hajában van, az meg is érdemli.


Addig csináld, amíg fiatal vagy. Sok olyan barátnőm van, akik seggig érő hajjal paráztak, ha csak öt centit kellett vágni, és qrva jól néznek ki rövid hajjal. A hosszú haj nagyon tucat, mindenki azt hiszi, attól lesz szép.

2016. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
nyissz!
2016. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi lett Veled és a hajaddal????
2016. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
nyussz!
2016. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aliz118 válasza:

Én már levágtam a hajamat,de megbántam.

Szerintem hogy megnézd jól áll-e vagy nem?,photoshop-pal próbáld meg eltüntetni akkorára a hajad amekkorára akartad levágni. ha tetszik akkor tetszik,ha nem akkor ne vágd le!

2016. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!