Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam feszesiteni a...

Hogyan tudnam feszesiteni a boromet? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

160 cm es 48 kg vagyok, es az lenne a problemam, hogy a fenekem es a combom eleg lottyedt, majdhogynem log, fenekem tiszta narancsbor...

Hogyan, mivel tudnek javitani a helyzeten?

Nem vagyok lusta, kb mindenhova gyalog esetleg biciklivel jarok..

Kondizni, edzoterembe jarni nincs penzem tehat olyat szeretnek, ami itthon is kivitelezheto.


Legyszi segitsetek, barmilyen tanacs johet!


2016. márc. 6. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak is tornával. Én pl.: sokat néztem a YouTubeon Blogilates videóit. Van olyan videója, hogy sexy booty ( sexy popsi) ,nagyon kemény fenék tornákat mutat. +rengeteg lábra való gyakorlatot is mutat. Nekem helyre hozott mindent amióta csinálom ezeket otthon. ;)
2016. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)


Fenékre:

https://www.youtube.com/watch?v=kN77O3hT114


Combokra:

[link]


Persze ez angol nyelvű, de nem kell hozzá nyelvtudás, mert mindent bemutat. Remélem tudtam segíteni ;)

2016. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huha! Koszonom szepen. Igen jo gyakorlatnak tunik.

Lenne kerdesem, hogy te milyen idokozonkent alkalmazod/tad, mindennap? Ill. Neked mennyi ido utan latszott a valtozas?

2016. márc. 6. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen elég 2-3 naponta csinálni, én álltalában úgy szoktam, :) de ha hamarabb szeretnél változást elérni, akkor csinálhatod naponta is.


Szerintem ha kitartóan csinálod rendszeresen így akkor már 1-2 hónap alatt látszódni fog az eredmény, jóval feszesebb lesz, és fél év vagy 1 év múlva magadra sem ismersz :)


A lényeg, hogy ne rögtön terheli túl magad, emelheted fokozatosan az időt, mennyiséget és szintén ne rögtön várd a változást!

2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!