Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért akar lebeszélni anya a...

Miért akar lebeszélni anya a gyantáról?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy nem fogom kibírni a fájdalmat, meg hogy majd szóljak neki, ha csinálom, hagy röhögjön...

Még a barátnőjének is szólt, hogy beszéljen le..

De én rohadtul utálom a borotvát.. Borotválás után 3-4 óra múlva már szúr a lábam.. :@


15/L


2010. ápr. 2. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen a gyanta , de hogy a borotva rossz az biztos. Szerintem próbáld ki a "Veet" szőrtelenítő krémet semmi fájdalommal nem jár csak rákened a bőrődre, és 3-6 perc múlva lemosod és kész .

Remélem segítettem valamit(:

13/L

2010. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én géppel szoktam, az is fájdalmas, hosszabb procedúra, mint a borotva, de sokáig tart a hatása, és nem fog tőle erősödni a szőr, nem úgy, mint a borotvától....

15/L

2010. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, szőrtelenítő krémet inkább kihagynám.. Nem hiszem, hogy annak a sok kémia anyagnak a bőrömhöz kéne érnie.. :)
2010. ápr. 2. 13:32
 4/7 anonim válasza:

Én 15 évesen már gyantáztattam a lábam. Kipróbáltam már mindent, de én csak ajánlani tudom. Nekem pl. legalább 2 hétig abszolút vissza se nő a szőr. A borotva, szőrtelenítő krém ígyis-úgyis csak a felületi szőrt tünteti el, a gyanta és az epilátor pedig gyökerestül tépi ki a szőrt. Ezért nő vissza később.

A szúró érzés meg tényleg nagyon rossz. A közhiedelemmel ellentétben viszont semmivel nem lesz erősebb tőle a szőrzeted, de a hátránya, hogy gyakran kell szőrteleníteni.

A gyantázás és az epilálás is kellemetlen, de ha kozmetikussal gyantáztatsz akkor szakszerűen és gyorsan leszed neked mindent. Otthon nem ajánlom, már csak azért sem, mert vannak olyan részek, amiket egyszerűen nem tudsz magad legyantázni( nem tudod olyan irányból, nem mered olyan erősen tépni), és akkor kudarc az egész.


Remélem segítettem :).

2010. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek van leginkább igaza...a gyanta nagyon jó...anyukáddal meg értesd meg, hogy erős csaj vagy, ki fogod bírni. s amúgyis hogy ha így hetszel, alap h meg mutatod neki h kibirod...és menj el kozmetikushoz, ő sec-perc alatt kész van vele és jól is csinálja:)
2010. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukád fura (és gondolom igénytelen is). Először azt javaslom, hogy kozmetikussal gyantáztass, ne magad próbálkozz, ha látod, hogy hogyan csinálja, akkor majd kipróbálhatod te is.

És utána ne felejts el röhögni anyukádon, amikor borostás, te meg nem...

2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)

De megegyeztünk. Azt mondta, hogy epilátort használjak inkább. Így hát maradtunk ebbe... (bár még mindig nem értem, mi baja a gyantával)

Amúgy anyum egyáltalán nem igénytelen. Csak lehet, hogy egy kicsit maradi. :)

2010. ápr. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!