Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zac Efronnak alapból ilyen...

Zac Efronnak alapból ilyen egyenes a haja, netán tartós hajegyenesítés miatt vagy vasalja?

Figyelt kérdés
ezenkívül waxolja?
2010. ápr. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen épp az imént találkoztam vele utcán..mivel egy nagyon jó ismerösöm.. és PONT ERRŐL beszéltünk h mi a hajának a titka.. :)
2010. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ki a kutyát érdekel a Zac Efron. Egy újabb metroszexuális bu.it ismerhettünk meg a kérdező személyében, akinek a világ legnagyobb talánya, hogy a Zac Efron waxolja és vasalja-e a haját...
2010. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem vasalja mert néhány képen elég hullámos neki..waxot nemtudom
2010. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont nemrég olvastam egy interjút amiben azt mondta, hogy este nem szárítja meg rendesen és úgy fekszik le, aztán reggelre ilyen lesz.

de hát miért ne lenne neki alapból ilyen egyenes? szal egy átlagos haj tök ilyen, de mindegy...

2010. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18:37



aztaaaa:D:D:D:D:D::DD:D::D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd

2010. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!