Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magán bőrgyógyászhoz megéri...

Magán bőrgyógyászhoz megéri elmenni?

Figyelt kérdés
csak egy gyógyszerre lenne szükségem, bejelntkeztem a bőrgyógyászathoz, de 3 hónap múlva ára van időpontom..
2016. márc. 16. 17:59
 1/5 anonim válasza:
úgy érted, hogy egy receptre? korábban már használtad? mert akkor felírja a háziorvosod is, vagy egy sztk-s bőrgyógyász is.
2016. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez egy komolyabb gyógyszer, amit csak bőrgyógyász írhat fel elvileg (roacuttan) egyébként nem komoly gyógyszer csak felvan fújva nagyon a veszélyessége
2016. márc. 16. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg.

Kifizetsz 10e Ft-ot (nálunk legalábbis ennyi), míg lehet hogy a háziorvos is fel tudja írni, de az sztk-s tutira.

Én a helyedben elmennék az sztk-s rendelésre és az asszisztensnek szólnék, hogy csak egy receptre lenne szükségem.

2016. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

erről van szó egyébként [link]


kivizsgálás nélkül nem adhat elvileg, de júniusra van időpontom, ki akar addig várni?ez a magyar egézségügy egyik szégyene egyébként, hogy minimum 2 hónapot kell várni arra hogy felírjanak egy egyébként ártalmat gyógyszert, amit "veszélyesnek" tituálnak

2016. márc. 17. 15:57
 5/5 A kérdező kommentje:
háziorvos szerinted felírhatja esetleg?
2016. márc. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!