Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy sok mindenk...

Miért van az, hogy sok mindenki már fiatalon festi a haját?

Figyelt kérdés
12 év körüli lányokra gondolok, akiknek semmi baj nincs a hajuk színével. Van itt olyan aki látott már hasonlót?

2015. okt. 11. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Önképzavar.

2. Idióta szülők.

2015. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukám nekem a melírozást 16 éves koromban alig akarta megengedni, az azért durva, hogy 12 évesek full festett hajjal rohangálnak. Egyet értek az első válaszolóval teljes mértékben. Én majd semmi esetre sem engedném a lányomnak általános iskolás korában.
2015. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges annyi idősen tönkretenni a hajat. Majd később bánni fogják. Én attól vagyok rosszul, ha 12 évesek lila meg zöld hajjal szaladgálnak.
2015. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mi ezzel a baj, én engedném a gyerekemnek, nyári szünetben felőlem zöldre is festheti. Ettől semmi baja nem lesz.
2015. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, akkor engedj meg neki mindent. Hordjon 12 évesen tangát, push up melltartót, minél k*rvásabb ruhákat, öt kiló sminket, azt is tök természetesnek veheted, ha 13 évesen már nem szűz... Szerinted ezek normálisak? Nem, mint ahogy a hajfestés sem az 12 évesen. Mindennek meg van a maga ideje.


De azért jó látni, hogy még ezen az oldalon is vannak normális emberek.

2015. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért akarna melltartót hordani, egy szóval se írtam hogy lány...
2015. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
remélem csak egy idióta troll vagy. -.-
2015. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne festhetnék? Ez csak haj. Ha tönkremegy is le lehet vágni, az ő gondjuk lesz. Bajuk nem lesz tőle.
2015. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. okt. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!