Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 év alatt rengeteget öregedet...

2 év alatt rengeteget öregedett a testem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már nem is sportolok igazából, meg nem is vagyok annyira boldog vagy nemis tudom...

Lehet, hogy betegség az oka, vagy a fogamzásgátó amit szedek?

A körmöm folyamat ronda és töredezett, a hajam nagyon elvékonyodott, a böröm meg ráncosodik, pedig ápolom mindet, de ugy tunik, hogy 24 évesen sokkal de sokkal többet kell a szépségemre áldozni, ha most ennyit akkor 30 évesen mi lesz...??!!

Most rendeltem meg egy magic hair nevü hajerösitö vitamint meg bőrhámlasztot, a paulas choicetol, remélhetöleg ezek kicsit segitenek majd, de minddkettö iszonyu drága volt...



2016. márc. 27. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Iszol? Drogozol? Ha ezek közül valamelyik igaz rád, akkor megszívtad, mert valószínűleg ezeknek a mellékhatásaiból kaptál meg jó sokat.
2016. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alvas mennyisege is szamit. Meg en azt vettem eszre nem kell a legdragabb kencefice, rossmannos is sokszor ugyanolyan jo.
2016. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, itt az életmódoddal, étrendeddel lesz a probléma. Ezek alapján amit leírtál, én azt gondolom hogy: keveset iszol (nagyon keveset), sok cukrot fogyasztasz, emellé kb semmi vitamint, ásványi anyagot nem viszel be a szervezetedbe. Az folyadékfogyasztás NAGYON fontos! Ez az elsődleges oka a korai ráncaidnak. Normális esetben még nem kellene hogy ráncok jelenjenek meg rajtad..A cukorfogyasztást is mellőzd, vagy legalábbis csökkentsd a napi bevitelt (szénhidrátokra szükség van, de nem ilyen formában, nagyon nem egészséges. Olvasd el a Cukor Blues című könyvet, elég hasznos és érdekes dolgokról ír). A vitaminokra is figyelj oda. Majd jönnek az okoskodók, és lepontoznak, meg írják majd hogy ez hülyeség, aki sok gyümölcsöt és zöldséget eszik, annak nincsen szüksége vitaminokra..Igen, ez úgy 50 évvel ezelőtt talán helytálló lenne. Azonban a mai világban ezek nagyon minimális vitamint, ásványi anyagot tartalmaznak. (Köszönhető ugyebár a műtrágyázásnak, meg az értékes talajok kifosztásának + ide tartoznak még a növényvédő szerek, gyomirtók..csak olvass utána!)


Egy próbát talán megér amit leírtam! Sokan jöttek volna a szuperebbnél szuperebb hidratálókrém javaslataikkal, ápoló körömlakkokkal és hajápolókkal..De ezek semmit sem érnek, ha te magad belülről nem rakod rendbe.


A napi folyadékfogyasztásod ez alapján számold ki: 450ml/10 kg. Ezt a limitet mindennap tartsd! :) Vitaminok közül természetesen nem ilyenekre gondolok h Supradyn és társai..A hatóanyag tartalma kb 0. Nem is csodálkozom azon amikor azt mondják az emberek hogy jaj a vitaminoknak semmi hatása...hát, el is hiszem. Én magam Lenkei vitaminokat szedek, és a hatásuk elképesztő. Sok sikert, remélem szemmel látható javulások következnek be nálad hamarosan. :)

2016. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!