Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CSAJOK! Szerintetek egészsége...

CSAJOK! Szerintetek egészséges a mindennapi hajmosás egy olyan lánynak, aki mióta az eszét tudja, mindennap hajat mos? VÁLASZAITOKAT ELŐRE IS KÖSSZ!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Neked agymosasod volt,nem hajmosas....
2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki tudja hogy nem egészséges.

Ha hetente egyszer mosod az a legjobb, ha muszáj akkor hetente kétszer.

De ha minden nap mosod attól csak még jobban zsírosodik mert így védekezik a hajad a száradtság ellen amit a mosással érsz el.

2010. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Te tényleg ERRŐL akarsz e-mailezni?? Anyám, nem utankozik az agysejted?
2010. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
tatatatatatatatatatatatatakarodj
2010. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, a mindennapos hajmosás csak azoknak egészséges, akik nem mosnak minden nap hajat, amióta az eszüket tudják. lal
2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ehhez a hajmosási szokáshoz hozzászokott az évek alatt a fejbőröd, és normalizálódott a zsírtermelése a bőrnek, akkor szerintem nem gond. Csak nem változtass sűrűn ezen a szokáson, ha nem akarod, hogy gondja legyen a fejbőrödnek vagy a hajadnak és sok balzsamot használj kevés samponnal. Hígítsad mindenképpen a sampont, bár gondolom, ezt tudod.
2010. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is mindennap megmosom. Ápoltság érzetet ad, és igy jobban érzem magam a bőrömben. Soha de soha de soha nem láttak még engem zsiros hajjal!
2010. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem a hajmosással ártasz a hajadnak, hanem a szárítással. Amúgy hogy van időd minden nap hajat mosni? Nyáron kétnaponta mostam a hajam, most meg örülök, ha hetente 2-szer meg tudom mosni...
2010. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az ember ápolt akar lenni, akkor képes felkelni két órával hamarabb, hogy frissen mosott hajjal menjen munkába.

Bár én két műszakban dolgozom, igy nem mindig kell ezért korán kelnem. Megszoktam.

2010. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is minden egyes nap megmosom. néha megesik, hogy még bír egy napot, de ez a maximum.. hogyha kell, akkor kell. mimást csinálhatnánk..
2010. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!