Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Egy férfi hol és mennyire legyen szőrős? hol ne, hol igen? kort is légyszi :D

2016. ápr. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A nagyon szőrös pasik visszamaradtak az evolúciós fejlődésben, és túl közel vannak a majmokhoz:)
2016. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

ne túl nagyon de szőrtelen se legyen :D

mellkason ne legyen az az csúnya. de bárhol máshol lehet.

2016. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyen csupasz, de nagyon szőrös se. A mellkas és has pl. ne legyen az.
2016. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mellkas is bejön,a has is,persze csak ha szép puha relativ világos és alatta fárfias szexi a kis tested:D

A háton szerintem senkinek nem jön be.

2016. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tök mindegy, nem az számít mennyire szőrös egy pasi.
2016. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a borostától megveszek. Máshol ne.
2016. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nagyon-nagyon durva mellszőrzet nem igazán jön már be, a többi viszont simán... inkább legyen picit szőrös, mint borostás a borotválástól (kivéve az arcon, ott imádom a borostát)
2016. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen a teste...ha egy átlagos, nem duci, de kissé puhány, akkor inkább ne legyen szőrös, legfeljebb minimálisan. Viszont, ha egy szép szál legényről van szó, akkor nem igazán zavarna mellkason se. Meg nyilván az is számít, milyen típus az illető. Egy világosbőrű, szőke, kékszeműnek, azon túl, hogy nem állna jól, nem is nagyon lenne szőre, viszont egy, sötét, dús, vastagszálú hajjal rendelkező, sötét szemű, vagy mediterránabb férfinak biztos, hogy lesz jócskán bundája, de ez van cserébe a sok hajáért. (a szőke, és a barna ebben az esetben most izmosként lettek elképzelve) Szerintem a lényeg, hogy természetes legyen.

17, szóval én még messze vagyok a felnőtt férfiaktól, de ízlésem azért van. :D

2016. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Scav ***** válasza:
Járok edzeni konditerembe, jó alakom van. Átlagosnál kicsit szőrösebb vagyok, de nem durván. A mellem is és a hasam is. Eddig nem jelentett problémát senkinek.
2016. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!