Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elhalványítani?

Hogyan tudnám elhalványítani?

Figyelt kérdés

Van a bal karomon egy kb. 1-1,5 centis heg. Ez eredetileg egy seb volt csak szétkapartam és ilyen piros, kidudorodó heg lett belőle.Voltam vele orvosnál és kaptam rá Contractubex gélt de nem használt. Nem tudom mit csináljak h legalább elhalványuljon.

Ha valaki tudna mondani valami praktikát rá azt tényleg nagyon hálásan megköszönném :)

Ohh annyira jó lenneeee.

Teljesen megkeseríti az életemet mert ez miatt nem merek felvenni pólót. És már kezd jó idő lenni...nem szeretnék egész nyáron hosszúujjú pulcsiba lenni :(

De kivágatni meg nem akarom ezért kérem a segítségeteket. Vagy valamitől lelapulna mert ugye púpos, piros dudor. Ha laposabb lenne akkor már csak eltüntetném sminkkel a pirosságot.

Kérlek szépen adjatok vmi tanácsot, nagyon örülnék neki főleg ha be is válik majd. Nagyon fontos !!!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat, csak bunkók kíméljenek.

Szóval tudtok vmit amitől lelapul vagy elhalványodik?


2016. ápr. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Citrom

Kicsit csipni fog, de legalabb hatasos

Napi 2-3×

Ezt csinald egy heten keresztul!

Hasznalj este hidratalo kremet, mert a citrom miatt szaraz lesz

Remelem segitettem

2016. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! :) Ugye mondtam h nagy dudor és tegnap este kivágtam a heget és most lapos csak sebes. De ígyis citromozhatom? Meg az sztem nem baj ha száraz mert legalább leszáradna és lehámosodna.

Amúgy nagyon szépen köszönöm :)

De akkor most h sebes ígyis citromozhatom? Vagy valami hámosítót nem tudsz esetleg? Köszi előre is :)

2016. ápr. 3. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha hámlasztani akarod, akkor arra ajnalom a gyogyszertari alkoholt, olcson lehet kapni

Azzal torold at este es reggel.

Ha jol birod a "fajdalmat" akkor citromozzad is

:)

2016. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Varj

Egyebkent te magad otthon vagtad ki,??

2016. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak gyógyszertárba meg nem szeretnék venni a szüleim végett...Más alkohol nem jó rá? Amúgy aha igen én kivágtam magamnak mert már nagyon idegesített és borotvapengével kivágtam tegnap este. Mostmár csak a sebet kellene meggyógyítani és talán jó lenne. Akkor ezt szabad hámlasztani? Mert már csak sebes
2016. ápr. 3. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Miert nem szabad gyogyszertarba menned?

2.Nem kotekedesbol, meg semmi rossz, de hatalmas hulyeseget csinaltal h otthon houzanyultal a sebedhez egy nem steril PENGEVEL(!!)

te dolgod

2016. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkerdezhetem h hany eves vagy?

Emlekeztetsz vkire

2016. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!