Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alul fekete, felül szőke...

Az alul fekete, felül szőke haj miért gáz? Azért mert nem divat, akkor már nem is lehet ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Nézz végig pár vidéki diszkós képet.. Rájössz miért gáz.

Amúgy ki tiltotta meg?

2010. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mintha egy nagyvárosban nem rohangálnának még mindig ilyenek...
2010. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég bemenni a Westendbe, ott is van jó pár hasonló jelenség. Nem csak a vidék jellemzője ez az alpári stílus.
2010. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Azt a fórumot én is olvastam, emlékszek hogy ki voltak akadva a fórumozók, habzó szájjal szidták az ilyen hajviseletet. Jót röhögtem:D

Egyébként szerintem nem gáz. Sokkal gázabb a több centis lenövés, az agyonszolizott bőrhöz platinaszőke haj, a cigányoknak a narancssárga. Ez bőszen középkategóriás.

2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

nem olvastam el a többi kommentet, de szerintem semmi gáz nincs vele. Nekem tetszik.

18\F

2010. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam hogy alul fekete felül hamvas szőke csak tudni kell viselni nem mindenkinek áll jól meg nem mindegy hogy milyen hosszú a hajad !!!
2012. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem tök jó! Én is mostanában kezdtem el nézegetni, mondjuk én nem szőkíteném ki a hajam, mert amúgy barna, hanem az alját valamilyen színesre festeném. :) Egyébként nekem is olyan hosszú hajam volt mint neked. Ha meg hosszú a hajad és szép, akkor senki nem nézi hogy kiment-e a divatból az ahogy festve van :) A hosszú haj mindenhogy szép, kivéve ha teljesen töredezve van.. az undorító -.- :)
2013. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!