Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki merjem próbálni ezt a...

Ki merjem próbálni ezt a festéket? Milyen színe lesz így a hajamnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezt használom és nagyjából ilyen is a hajam: [link]


Erre szeretnék váltani: [link]


A célom az, hogy minimálisan sötétebb legyen a hajam, no meg valamiért nem találom a syoss festéket a boltokban ebben a színben.

Viszont sajnos jártam már úgy, hogy a 10 vagy 10.3-as hajamat befestettük 9-es festékkel, vagy 9.1 nem is tudom és nem elég hogy nagyon sötét barna lett, de szürkés-zöldes árnyalatú. Ok ez amiatt lehet mert a meleg árnyalatra hideget festettem. Azt viszont tényleg nem értettem miért lett szinte már sötét barna.


Szóval most nem tudom eldönteni, hogy megpróbálkozzak a garnier olia 9.3-al vagy sem. Nagyon félek, hogy nem azt a színt kapom amit szeretnék. Kérlek mondjatok véleményt!


2016. máj. 3. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy tincsen valami kevésbé látható részén a fejednek...
2016. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De elvileg nem üti egymást a 10.50 és a 9.3, igaz?
2016. máj. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!