Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Őszintén, nálatok mit...

Fiúk! Őszintén, nálatok mit jelen a "csúnya lány" kifejezés? Nálatok mikor csúnya egy lány? Mennyire számít az arc, mennyire zavarnak titeket a pattanások?

Figyelt kérdés

Bevallom,nem vagyok valami szép,legalább is én nem látom magam túlzottan szépnek.Néha,kimondottan már csúnyának itélem magam.Van egy fiú,aki tetszik,és a mult héten együtt voltunk táborban (valamint a sulinkba jár).De kétlem,hogy én tetszenék neki.Nem vagyok az a "hű de sovány" testalkat,inkább az a teltkarcsú alkat,hófehér bőröm van (annyira,h már szinte zavar),göndör hajam,átlag barna szemeim,meg a homlokomon van egy-két bőrhiba.Sokan mondják,h ők a babaarcú lányokra buknak,meg a soványra...de én egyik sem vagyok.Persze,sokan mondták már,h mennyire szép vagyok,meg nem is vagyok kövér,de én nem hiszek nekik.Anyám szerint "önbizalom hiányos" vagyok,és ezért látom magam csúnyának.Szerintem meg...szimplán AZ IS VAGYOK!Nem tudom,h a fiúk mennyire értékelik igazán a lányoknál az alkatot,vagy a belsőt,de remélem van akinek nem csak a nyávogós kis agyonsminkelt,szőke plázap*csák jönnek be.

Fiúk,őszinte véleményt kérhetek,nálatok akkor mi a szép?Mennyi esélye van egy olyannak mint én,egy ultra helyes fiúnál?

Ha kell,képet is küldök..

13/L



2016. máj. 4. 21:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem küldhetsz képet.
2016. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaz lány vagyok, de kíváncsi vagyok rád. Küldhetsz képet. :)
2016. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez butaság, hogy minden fiúnak csak a majdnem tökéletes lányok jönnének be. Csak legyen egy kis önbizalmad mert az már vonzóbbá tesz, és egy kis szerencse sem árt.

Nekem néhány éve osztálytársaim azt mondták, hogy ha olyan maradok, amilyen akkor voltam, akkor sosem lesz barátom és ezt én is tudtam. Picit változtam, lett több önbizalmam és hopp, tetszettem már egy-két fiúnak!:D

Most sem vagyok egy szépség (valamennyi túlsúly, persze sportolok; néhány pattanás, de ezeket is próbálom kezelni; és az öltözködésem is off) mégis egyszerre két fiúnak is tetszek.😧😃 (egyikőjüket ne adjam kölcsön?:D)

Szóval ez csak egó kérdése, na mondjuk -kérdező, ez nem neked szól, mert te a leírtak alapján nem lehetsz egy bányarém- ha valaki ápolatlan és 200 kg, annak kicsit több kell ehhez mint szimpla önbizalom.


Amúgy meg az sem biztos, hogy az a fiú annyira "ultra helyesnek" tartja magát, szóval van egy adag esély arra, hogy pont inkább örüljön annak, ha pl. próbálsz vele beszélgetni.😉

Sok sikert!^^

13L

2016. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet :) Őszintén le fogom írni a véleményem. 15/F
2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet :) 14/F
2016. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyaság relatív, csakúgy mint a szépség.

Ámbár bármilyen is legyél, bármilyenek is ítéljen meg a többség, azon nem sokat változtathatsz. Persze ha a bajod csak néhány plusz kiló, és pár kósza pattanás azon könnyen segíthetsz. Egy szerencsétlenebb arcszerkezet ellen viszont nincs mit tenni. Az olyan marad.

De igaz, ami igaz fontos a belső is. Sokan leszünk önbizalom hiányosak, én is az vagyok, de ettől még nem szabad megkeserednetek lenni. Nem áll jól egy olyan kislánynak, mint amilyen te vagy, ne tedd magad tönkre ezzel. "de remélem van akinek nem csak a nyávogós kis agyonsminkelt,szőke plázap*csák jönnek be. " --> Ez például igen megkeseredett, és rosszmájú mondat. Attól még, hogy valaki meseszép, látszólag tökéletesen fest, esetleg szőke, és még a plázában is szívesen grasszál még lehet a világ legkedvesebb embere is. Ez van. És attól még, hogy te nem így festesz még nem kell fröcsögve beszélni az összes nálad csinosabb lányról, mint kollektív szörnyűségről.

2016. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Leírod, hogy a fiúknak csak a babaarcú lányok tetszenek,

te pedig nem vagy valami szép, de mégis ultrahelyes fiút akarsz... érdekes

2016. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet 21/L (:
2016. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, szívesen segítek.:)
2016. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Bocs de ha valaki szőke akkor az már p*csa!? Ezzel egyáltalán nem értek egyet.

De szerintem sem lehetsz csúnya :). Hány cm magas vagy és hány kg? Akkor tudnék egy kis elképzelést az alakodról.

13/L

2016. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!