Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Őszintén, nálatok mit...

Fiúk! Őszintén, nálatok mit jelen a "csúnya lány" kifejezés? Nálatok mikor csúnya egy lány? Mennyire számít az arc, mennyire zavarnak titeket a pattanások?

Figyelt kérdés

Bevallom,nem vagyok valami szép,legalább is én nem látom magam túlzottan szépnek.Néha,kimondottan már csúnyának itélem magam.Van egy fiú,aki tetszik,és a mult héten együtt voltunk táborban (valamint a sulinkba jár).De kétlem,hogy én tetszenék neki.Nem vagyok az a "hű de sovány" testalkat,inkább az a teltkarcsú alkat,hófehér bőröm van (annyira,h már szinte zavar),göndör hajam,átlag barna szemeim,meg a homlokomon van egy-két bőrhiba.Sokan mondják,h ők a babaarcú lányokra buknak,meg a soványra...de én egyik sem vagyok.Persze,sokan mondták már,h mennyire szép vagyok,meg nem is vagyok kövér,de én nem hiszek nekik.Anyám szerint "önbizalom hiányos" vagyok,és ezért látom magam csúnyának.Szerintem meg...szimplán AZ IS VAGYOK!Nem tudom,h a fiúk mennyire értékelik igazán a lányoknál az alkatot,vagy a belsőt,de remélem van akinek nem csak a nyávogós kis agyonsminkelt,szőke plázap*csák jönnek be.

Fiúk,őszinte véleményt kérhetek,nálatok akkor mi a szép?Mennyi esélye van egy olyannak mint én,egy ultra helyes fiúnál?

Ha kell,képet is küldök..

13/L



2016. máj. 4. 21:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
Küldhetsz képet! :) 16F
2016. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Engem sokan rondáznak.... Nincs önbizalmam, látszik is rajtam ( lehajtott fejjel megyek az utcán stb.. ) utálom magam amúgy :'D de te biztos szép lehetsz ^^ küldj képet nekem is, kiváncsi vagyok :)

14/L

2016. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Biztos nem vagy csúnya! Ilyen kedves lány (mármint ahogy olvasom erre jutottam) nem lehet csúnya! Küldj egy képet és megmondom :D
2016. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a külsőre megyek!
2023. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De az ilyen pattanások az arcon nem tudnak zavarni!
2023. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!