Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi termékekről?

Figyelt kérdés

Nutra Effects nappali krém SPF 15

Pantene Pro-V sampon


2016. máj. 15. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha reggel alapozót is akarok használni melyiket vigyem fel előre a krémet vagy az alapozót?Egyáltalán használhatom egyszerre a kettőt?
2016. máj. 15. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
A sampont szeretem, és eloőbb krémezni kell, ha az beszívódott, mehet rá az alapozó. A krémhez nem volt még szerencsém, az Aqua Lighttól szállt a hajam, mint a fene (mint minden szilikonmentes sampontól), a többi nagyjából bejött, bár mivel szeretek kísérletezni, csak elég ritkán térek vissza hozzájuk.
2016. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban jó a sampon:) Én igazából azért próbáltam ki mert Selena Gomez reklámozta és mivel nagy rajongója vagyok,ki kellett próbálnom:))

De bevált.Én is sokat kísérletezek,sosem volt egymás után egyforma samponom..bár nem tudom ez mennyire jó

2016. máj. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!