Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanacsok ezzel kapcsolatban?

Tanacsok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Serdulokorban vagyok es hat meggyulik a bajom a pattabasokkal...ket honappal ezelott voltunk orvosnal es irt fel egy gyogyszert (Inerta) ami tenyleg eltuntette a pattanasokat es letisztult az arcom. Emellett meg rendszeres tisztitottam Zineryt nevu folyadekkal is ami szinten segitett es elotte meg szapannal is lemostam az arcom a rend kedveert. Az egyetlen problemam az hogy az orromon pattanas nincs viszont miteszer van. Boven sajnos. Tavolrol nem latszik viszont ha valaki kozel hajol hozzam akkor nagyon latszik es az a baj hogy nagyon feketek es sok pici miteszer van az orromon :( van valakinek valamilyen tanacsa/tippje hogy mivel lehetne vegleg eltuntetni oket?:(
2016. máj. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanez a problémám és el kell keserítselek, ezek nem tűnnek el, ha tág pórusú a bőröd.

Egy megoldás van rá, ha elmész kozmetikushoz, és ő szépen kinyomkodja. Utána pár napig szép lesz, de újra vissza fognak jönni, mert valószínűleg tág pórusú bőröd van, mint nekem. Ez ellen én sem tudok mit tenni, nem segít rajta semmi, csak a kozmetikus (pár napra)..:(

2016. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Esetleg megpróbálhatnád a fekete szappant. Nekem is hasonló a bőröm és ez sokat segített.
2016. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hajjaj... Hat ez nem tul jo hir. Csak annyira szegyenlem hogy akarki kozel hajol vagy ha sirok akkor ott viritanak. A fekete szappant megprobaltam de nekem nem hasznalt sajna
2016. máj. 17. 01:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztíttatni ez máshogy nem megy.
2016. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj sajnos hogy nalam az is csak par napig hatasos utana ugyanolyan vagy rosszabb lesz :(
2016. máj. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!