Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással kapcsolatban tanácsok?

Fogyással kapcsolatban tanácsok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már a 2000+1. kérdés a témában, de hiszem, hogy minden eset egy kicsit más. 20 éves lány vagyok 160 cm mellé 70 kg.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mit egyek, és hogy mit mozogjak ez mellé. A napirendemről egy kicsit: reggel elég korán kelek (bejárós vagyok) így itthon nem tudok reggelizni. A legkorábbi időpont, amikor hazaérek fél 4 (ilyenkor ebédelek), de van, amikor 5kor. Szerintetek ilyen napirendhez hogy tudnám hozzáigazítani az étkezéseket és tudnátok ehhez passzoló ételeket is küldeni? Valamint a mozgás: miután hazaérek este 8ig tanulok, így nem igazán tudom, hogy milyen mozgást tudnék beiktatni... Mindenképp olyan kellene, amihez nem kellene kimozdulni itthonról, mert azt már semmiképp se tudnám megoldani, hogy ezért eljárjak valahová.

Köszönöm annak, aki végigolvassa, aki segíteni is tud, annak méginkább:)



2016. febr. 28. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami rövid, de intenzív torna? De hétvégére is pakolhatod a mozgás zömét...

Az esetek egyediek, de mivel nem ismerem az ízlésedet, tested preferciáit, nem tudhatom, milyen ételt egyél vagy akár mennyit, kevés vagy sok szénhidrátot, ésatöbbi... Nyilván tudod vagy meg tudod keresni az alapokat, milliószor leírtuk őket. Jó kiindulni valami jó fehérjeforrásból és zöldségből, kell némi zsír is, a hiányzó kalóriákat pedig tetszés szerint vidd be szénhidrátból vagy zsírból, persze ezen belül kicsit sem mindegy, mit eszel.

A napirended problémás, de kérdés, mikor vagy éhes? Ha én este 5-ig várnék az evéssel, az nem lenne jó, de van, aki a 6 órai reggelijét sem hagyhatja már ki... Hacsak nem vagy esti evő (olyan, aki pompásan jóllakott s energikus egész nap és semmi szüksége evésre estig), muszáj enned napközben valamit. Nem tudom, milyen lehetőségeid vannak, de ha meg tudsz állni 2 percre, már tudsz tartani egy étkezést, nem normális, nyugis, főtt ételeset, de energiát adót. De bizonyára jobb lehetőségeid is vannak.

2016. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

trx, vagy másolata, sok video, applikáció van hozzá.

Életed végéig csinálhatod nem unod meg.

2016. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok,mint te.Eleinte nehéz volt,de először is rászoktattam magam a reggelire.Esténként mindig csináltam magamnak zabkását vagy főztem tojást,így reggel 4-5 perc alatt meg is volt a reggeli.

A suliba viszek gyümölcsöt és/vagy valami húst,amit elosztok két felé,így míg hazaérek,nem éhezek meg annyira.

Amikor hazaérek szintén valami húst eszek zöldségekkel,tojást(tükör vagy rántotta),esetleg zöldséglevest,ha épp az van.

Este pedig valami könnyű vacsi,vagy ami az ebéd volt,vagy összedobok valami szénhidrátszegényet.:)

A mozgás részét pedig úgy oldom meg,hogy keresek 30-40 perces vidiket a neten,és arra tornázom(zumba,vagy csak sima dance aerobic,esetleg Tiffany Rothe videói,szerintem nagyon jók.:D) vagy van szobabicóm is,de az már kicsit uncsi kezd lenni.:)

25 kg-t fogytam így,szerintem neked is menni fog! :)

De a legfontosabb még is az,hogy kalóriadeficitben legyél és egészségesen étkezz.

Sok sikert hozzá,menni fog! :D

2016. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!