Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kellene ápolnom az...

Mivel kellene ápolnom az arcbőröm, ha úszás után rendkívül kiszárad? 23/F

Figyelt kérdés
Több uszodát is próbáltam már, de egyikben sem lett jobb a helyzet, az úszást nem akarom abbahagyni.
2016. máj. 23. 09:35
 1/5 Gyomri válasza:
szerintem a szaraz borod miatt ne hagyd abba,nekem is nagyon szarad a borom es hamlik mikor viz eri en mindig bekenem testapoloval.furdes utan is. szerintem probald ki olyat vegyel ami kicsit zsiros is es ne legyen kemeny,konnyen kenheto legyen. vagy fordulj borgyogyaszhoz kerj tole tanacsot
2016. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni tiszta, 100%-os sheavajat, ezt akár előtte is felkenheted, kevésbé fog szárítani. Utána ha szükséges, még egy réteget vékonyan kenj fel!
2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak férfiaknak kifejlesztett arckrémek amit érdemes használni,mert jól hidratál.Éjjelre is.Nivea
2016. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél bioboltban olajat, nem tudom már melyik jó száraz bőrre, de ott megmondják úgyis. Úszás előtt kend fel, véd, mert ugye a víz az olajat nem oldja le. Nem szárad ki annyira a bőröd így. Meg éjjelre is használd ha szükséges.
2016. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nivea Men, vagy sima Nivea.
2016. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!