Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok és nagyon-...

13 éves lány vagyok és nagyon-nagyon szőrös a kezem. Fekete szinű és elég világis bőröm van. Az iskolában ez miatt csúfolnak is és nyáron is hosszú újjuba kell lennem. Anyukámnak nem merem elmondani hogy zavar. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tippeket adni? Melyik megoldás lenne a legjobb?
2016. máj. 28. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na egy ujabb tema amihez fiatal vagy:D ennyi idosen meg nem is noiesedsz, nemhogy zavarod lenne.


Csomo csaj szorosebb kicsit. Oket celozza meg a sok borotva reklam. Sot, csomo pasi meg nem eleggebszoros mint egy atlag pasi. En 25 eves pasi vagyok, es egy szakallat nem tudok noveszteni, hasamon is alig van. Ez egy ilyen dolog.

Ez olyan mint valaki sokat ehet, nem hizik, valaki keveset es hizik. Genetika, hormon stb.


Amennyiben nem szoros a hatad, nincs bajuszod, semmi bajod:)

2016. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem szoros a hatam es nincs is bajuszom :) . Csak most jon a nyar borzaszto meleg van es igy nem tudok poloba lenni. :( es hosszuba eleg melegem szokott lenni :(
2016. máj. 31. 15:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondoljbarra, hogy van olyan ocsmany kover, szoros es budos pasas, aki felpuceran maszkal a villamoson. Vagy ronda no a majdnem atlatszo otthonkajaban.


Semmi okod szegyellni magad:)

2016. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Probalom tultenni magam :)Es igyekszem nem foglalkozni akik csufolnak. :)
2016. máj. 31. 20:43
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele csak nekem a lábam volt szőrös.Igaz nem csúfoltak vele.Nyáron ugye rövidnadrágot hordtam és idegesített,szétnéztem otthon és találtam szörtelenítő krémet.Mondtam anyának hogy használni fogom és kész :D először nem akarta engedni mert nemhogy kiütéses leszek tőle :D mondtam neki hogy akkor kiprobalom egy kis részen és tádááá nem lett semmi bajom másnap :D ugyhogy megcsináltam :D


Úgyhogy szerintem te is vágj neki,ezzel csak azt bizonyítod hogy figyelsz magadra.


xoxo 16/L

2017. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!