Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz a hajam, de nem töredez...

Száraz a hajam, de nem töredezik és nem is nehezen fésülhető?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek egy ideje elkezdett kiszáradni a hajam felső rétege(pedig nem vasaltam meg semmi, csak azóta). Volt egy időszak amikor vasalás mellett puhább lett, de most egy hónapig nem vasaltam, hogy megpróbáljam kikúrálni, de inkább rosszabodott az állapota.

Szétálló nagy hullámokban van (angolul: frizzy) és száraznak is érzem, de mint felül is említettem nem törik és nem is nehez fésülhető... Mitől lehet ez? 14/L



2016. máj. 29. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát biztos a vasalástól van, hiszen magától nem "gyógyul" meg. :) Plusz lehet még vashiány, vagy ha nem egészségesen étkezel... Ajánlom a ricinusolajat, nekem nagyon bevált :)
2016. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!