Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy rocker lány lehet szexibb...

Egy rocker lány lehet szexibb mint egy nőies?

Figyelt kérdés

Rocker:

[link]


[link]


Csajos:

[link]


[link]


Kort és nemet is lécci. Köszi:)



2013. júl. 23. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet egy rocker lány szexibb mint egy nőies/csajos lány.

Pl nekem azok a lányok, akiket a "csajos" példára linkeltél, azért nem tetszenek, mert annyira Barbi-babásak, olyan műnek látszanak, kb mintha maszk lenne az arcuk helyén, olyan sablonosak.

Ellenben a rockerek igen változatosak kinézet szempontjából (arc), bár igaz itt is meg vannak a "sémák" (pl piercing ilyenek), de nem keltenek mű hatást számomra.

18/L Zeneileg rocker vagyok, de külsőmön nem látszik, nőies sem vagyok, farmer-póló kombóra esküszöm. Azért mert a nőies stílus nem tetszik, rockeres kiegészítőkre meg sajna nem telik.

2013. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

lehet szexibb persze miért ne lehetne

meg szerintem minden rocker okkal kezd el rockot hallgatni általában azért mert azt mondja amit hallani akar vagy érzelmi oka van ami pedig mindenkinél más kvázi, minden rockernek megvan a maga "története" hogy, hogyan is lett rocker és ettől egyéniség. akiket a csajoshoz linkeltél meg egységes sémára sminkelt "műnők". nekem a rocker csajok jönnek be 15/F ( mielőtt kérdeznéd mit keresek a divat kategóriában elmondom hogy be van állítva figyelt kulcsszónak a "rocker" szó)

2013. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A rockerség nem stílus függő, mivel sokat vezetek így láttam már egy két csajt vezetés közben aki pl ac/dc-t hallgatott és olyasmi volt mint a csajos képen lévők

Viszont ha metalt hallgatsz akkor nehezen elképzelhető egy nőies nő :D

2013. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
az első kapásból nem rocker, hanem divatpi.csa, ez a rockeres beütés az utóbbi időben nagyon felkapott. baromira nem így néznek ki az igazi, utcán járó rocker lányok. a második képen meg mi a rocker, fekete a haja meg az az egy szem piercing? az meg inkább emo vagy scene. a másik kettő meg no comment.
2013. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

tessék, egy rocker

[link]

2013. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Simán lehet,sôt szerintem jobban néznek ki. :)
2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a rocker csaj alapvetően jobb testi adottságokkal rendelkezik mint a csajos, akkor persze hogy szexibb. De ez visszafele is igaz. A stílus amíg nem nagyon végletes, addig tulajdonképpen mindegy, a csajt nézem nem a ruhát. Ezeken a képeken a "rocker"ek jobban bejönnek, mert a csajosak túl plasztiknak hatnak. De a magyarországi rocker csajok nagy része nagyon nem olyan mint amit te linkeltél. Hanem ilyen: [link]

[link]

Az általad linkelt képeken az első csajnak csak kicsit vadabb a stílusa, de semmiképpen nem rocker, a második meg inkább goth esetleg pin-up.

2013. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az elsőre ránézésre megmondom h egyáltalán nem rocker...ez csak egy ilyen mű divatrocker...ha szerinted ez a csaj rockeresen oltozik akkor bajban vagy...meg én is
2013. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem rockerek. Csak divatrocker mindkettő.
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem rockerek. Csak divatrocker mindkettő. 14/L
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!