Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be merjem vállalni ezt a...

Be merjem vállalni ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés

Van egy hajszín, ami most nagyon tetszik. Nem egészen ez, de hasonló a középső képen láthatóhoz.


[link]



A gond csak az, hogy emberekkel foglalkozom. Nem tudom mennyire vennék jó néven ha egy ilyen hajszínnel beállítanék. Ha a kollégák/főnökök lesz*rják, még mindig ott van az, hogy mennyire illik munkahelyre egy ilyesmi színes haj, még ha nem is annyira hivalkodó.


2016. jún. 14. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmi extrém nincs benne. Olyan mint mikor a vörös hajszín kikopik. Kicsit igénytelennek tűnik, arról nem beszélve, hogy a hasonló hajszínek kb a 3. hajmosásig maradnak ilyenek.
2016. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan csak mint egy kopott vörös. Azt meg gyakran lát az ember. Nem fog csodálkozni rajta senki szerintem.
2016. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

itt a bal oldali, amire igazából gondoltam:


[link]


szerintem ebben semmi igénytelenség nincs, de hát kinek mi tetszik. azért köszi a válaszokat.

2016. jún. 14. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán,nálunk már a 10 éves picshaaak festik a hajukat a suliban. :DDDDDD Ez nem extrém,simán.
2016. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a bal oldali még szép is. Már ha találsz fodrászt aki eltalálja ezt a színt. És ilyen is marad utána. Lutri. Sok sikert hozzá.
2016. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyan szine van mint a hanyasnak mar bocsi.De ha neked tetszik akkor csinald.Bar ha sotet a hajad sok gond lesz vele.
2016. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem durva egyáltalán.
2016. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küzdj az antifeminizmus ellen! Festesd be nyugodtan olyanra a hajadat,amilyenre szeretnéd! Nehogy már mások véleménye érdekeljen!
2016. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 hogy jön ide az antifeminizmus? jézusom..:D
2016. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teljesen jól néz ki, nekem most lila hajam van és vendéglásban dolgozom eddig senki se szólt meg, vagy csak nem akartak megbántani :D
2016. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!